Naši Partneri

 Element logo

Systém odvodnenia strechy ELEMENT Vám ponúka systém hotových klampiarskych výrobkov, ktoré do seba presne zapadajú a poskytujú prvotriednu kvalitu materiálov. To je zárukou dlhodobo spoľahlivej a bezúdržbovej funkčnosti všetkých výrobkov odvodnenia striech ELEMENT. Každá konštrukcia budovy si vyžaduje vlastné farebné prevedenie. Vďaka širokej farebnej škále lakoplastových odkvapových systémov ELEMENT COLORLINE ladia všetky prvky s okolitými materiálmi a umožňujú tak veľkú tvorivú voľnosť. Rovnako Vám ponúkame aj široké spektrum materiálov: titánzinok, pozink, lakoplast, a meď. Spojenie farieb a materiálov ponúka takmer neobmedzené architektonické riešenie administratívnych alebo súkromných objektov.

Ľahká strešná krytina COVER klasik a COVER extra s jedinečným dvojitým odvodňovacím prelisom je možné použiť na všetky druhy architektonických štýlov, na moderné rodinné doby, priemyselné objekty ale samozrejme aj na rekonštrukciu starých striech. Strešná krytina sa vyrába z vysokokvalitných pozinkovaných plechov s polyesterovým alebo polyuretánovým povrchom. Výnimočnosť krytiny je v jedinečnom riešení dvoch pozdĺžnych odvodňovacích drážok, zabezpečujúcich dokonalo ochranu proti kondenzovanej vode a zároveň proti bočnej vzlínavej vode. Rovnako Vám ponúkame aj široký sortiment príslušenstva ako sú sneholapy, hrebenáče, úžľabia, parapety a kompletný sortiment odkvapového systému. Toto všetko spoločne s výberom požadovanej farby Vám dovoľuje získať požadovaný efekt a najvyššiu kvalitu pokrytia vašej strechy.


 

 KJG logo

Spoločnosť KJG a.s. je výrobcom kompletného odvodňovacieho odkvapového systému pod obchodnou značkou KJG. História spoločnosti sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba odkvapového systému KJG hlavnou výrobnou činnosťou spoločnosti. Spoločnosť sa dnes zaoberá výrobou strešných a odkvapových systémov z farbeného hliníku, pozinku a medi. V súčasnom období spoločnosť zamestnáva približne 300 zamestnancov. Výrobná časť produkuje na trh 1000 klampiarskych prvkov a obchodná časť ďalších 1500 položiek materiálov, náradia a doplnkov.

 


 

 zambelli-logo

Viac než 35 rokov je v Nemecku meno ZAMBELLI zárukou kvalitného odvodnenia striech, ktore sa tieš vyznačujú ľahkou a presnou motážou komponentou. Zambelli – príslušenstvo odvodnenia striech sa vyznačuje funkčnosťou, dlhou životnosťou a dokonalým vzhľadom. Výrobky sú vyrobene na najmodernejších výrobných linkách a všetky jednotlivé komponenty je možné jednoducho a presne spojiť. Používajú sa iba vybrane a prísne kontoľované materiály. Vďaka tomu dostanete kvalitné a norme zodpovedajúce výrobky vysokej kvality Nemeckých majstrov.


 

 logo-satjam

Spoločnosť SATJAM, s. r. o. pôsobí na českom trhu od roku 1995, ako dodávateľ kovových ľahkých strešných krytín, trapézových plechov, odkvapových systémov, profilov, doplnkov a mnohých iných výrobkov používaných v stavebníctve. Vyrábame a dodávame na trh moderný strešný systém s dôrazom na kompletnosť, funkčnosť, kvalitu a prijateľnú cenu. Strešné krytiny SATJAM získali v roku 2004 ako prvé v ČR ocenenie kvality Czech Made. Kvalita je princípom, ktorý prestupuje každou činnosťou v spoločnosti. Jednotlivé procesy prebiehajú podľa noriem ISO. Základ všetkých výrobkov tvorí kvalitný oceľový plech od najvýznamnejších svetových hút. Celá skupina okolo spoločnosti Pruszynski ročne spracuje viac než 140 tisíc ton oceľového plechu.


 

bp2

Sústavné rozširovanie sortimentu plechov pre stavebníctvo umožnilo firme BLACHPROFIL 2® zaujať významnú pozíciu na trhu dodávateľov pre investičné stavebníctvo. Jej ponuka zahŕňa trapézové plechy vo verziách ako strešné krytiny alebo ako obvodové plášte budov, oceľové kazety a montážne doplnky na základe individuálnych objednávok. Plechové škridle sú moderné a trvanlivé výrobky, ktoré v sebe sofistikovane spájajú tradičný vzhľad a pokročilú technológiu  výroby. Trapézové plechy sú výrobky, ktoré si vďaka svojim univerzálnym vlastnostiam nachádzajú široké uplatnenie v stavebníctve. Osvedčujú sa ako strešná krytina, ako aj opláštenie fasád počnúc najmenšími objektmi (garáže, prístrešky) a veľkoplošnými výrobnými halami či obchodnými centrami končiac.


 

new-logo
Ľahké strešné krytiny Lindab spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných tabúľ s výraznou alebo naopak nenápadnou vlnou. Dávajú tak streche dokonalý vzhľad a majiteľovi možnosť zvoliť strešnú krytinu v štýle a farbe korešpondujúcej s ďalšími stavebnými prvkami. Charakteristickou vlastnosťou krytín Lindab je jednoduchá a rýchla montáž, dlhá životnosť a minimálna údržba.

 

Naše referencie